HAKKIMIZDA
01
LANSY ENERJİ

Kurumsal

Lansy Group 1986 yılında Bursa da mühendislik eğitim ve danışmanlık firması olarak Genel Müdürümüz Mehmet Akif Ak yönetiminde çalışma hayatına başladı. Tarımsal işletmelere ve özellikle de gıda sektöründe faaliyet gösterecek veya faaliyetini sürdürmekte olan yatırımcı / işletmelere yönelik izin ve ruhsat işlemleri ile sektöre giriş yapan firmamız, kuruluşundan kısa süre sonrasında gerek hizmet yelpazesi gerekse bölgesel hizmet ağını önemli ölçüde geliştirmiştir.

Bünyesinde yer alan yetişmiş uzman personeli yanı sıra, dönemsel ya da sunulacak hizmetin özelliğine göre çözüm ortaklığı veya hizmet satın alma şeklinde istihdam yaratma yeteneği ve finansal yeterliliğe sahip olan firmamız sadece tarımsal yatırımlar veya danışmanlık konularında değil, diğer endüstri yatırımlarında da fizibilite ve işletme dönemi yeterlilik analizleri oluşturulması konularında da bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Sektörde tanınmışlık oranını sadece il veya bölge bağlamında değil ülkesel bazda gün geçtikçe artıran firmamızın bu başarısının ardında yatan en önemli etkenlerden birisi de “yeterli”, “gerekli” ve “uzman/tecrübeli” personele erişebilme özelliğidir.

Lansy Group sizlerden aldığı güçle Enerji Sektöründe de yoluna emin adımlarla devam ederken takım ruhuyla çalışan ve konusunda uzman ekibiyle sizlere alabileceğiniz en iyi hizmeti vermenin gururunu,yapmış ve tamamlamış olduğu hizmetlerin başarılı sonuçları ile yaşıyor.