Haberler

OLCA GIDA 1 MW SİSTEM BAĞLANTI ANLAŞMASI İMZALANDI.
21.12.2016 Çarşamba

Olca Gıda' nın Bursa Karacabey tesislerinde Lansy Enerji Yatırımları A.Ş. iş birliği ile yürüttüğü, hibe programıyla yapılan Bursa' nın en büyük kapasiteli(1MW) güneş enerjisi çatı kurulumu projesinin geçici kabul işlemleri başarı ile tamamlanarak Sistem Bağlantı Anlaşması imzalandı ve tesis faaliyete geçti.

DEVAMINI OKU
İZNİK BELEDİYESİNİN IPARD 2 PROJESİ İLK MEYVESİNİ VERDİ.
29.09.2016 Perşembe

İznik Belediyesi'nin Güneş Enerji Santrali kurulumu için ilk yasal izin olan Bağlantı Anlaşmasına Çağrı Mektubu, Başkan Osman SARGIN ve GES Proje Yöneticimiz Ali Selman AK tarafından teslim alındı.

DEVAMINI OKU
Olca Gıda 1MW güneş enerjisi çatı kurulumu tamamlandı.
17.08.2016 Çarşamba

Olca Gıda' nın Bursa Karacabey tesislerinde Lansy Enerji Yatırımları A.Ş. iş birliği ile yürüttüğü, hibe programıyla yapılan Bursa' nın en büyük kapasiteli(1MW) güneş enerjisi çatı kurulumu tamamlandı.

DEVAMINI OKU
Olca Gıda 1 MW çatı kurulumu bitmek üzere.
02.07.2016 Cumartesi

Olca Gıda' nın Bursa Karacabey tesislerinde Lansy Enerji Yatırımları A.Ş. iş birliği ile yürüttüğü, hibe programıyla yapılan Bursa' nın en büyük kapasiteli(1MW) güneş enerjisi çatı kurulumu bitmek üzere.

DEVAMINI OKU
YERLİ AKSAMIN DESTEKLENMESİ HAKKINDA YÖNETMELİK YAYINLANDI.
24.06.2016 Cuma

Yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik enerjisi üreten tesislerde kullanılan yerli aksamın desteklenmesi hakkında yönetmelik resmi gazetede yayınlandı. 24 Haziran 2016 CUMA - Sayı : 29752

DEVAMINI OKU
Olca Gıda 1 MW çatı kurulumu devam ediyor.
24.06.2016 Cuma

Olca Gıda' nın Bursa Karacabey tesislerinde Lansy Enerji Yatırımları A.Ş. iş birliği ile yürüttüğü, hibe programıyla yapılan Bursa' nın en büyük kapasiteli(1MW) güneş enerjisi çatı kurulumu tüm hızıyla devam ediyor.

DEVAMINI OKU
Büyükorhan Belediye Başkanlığı ve Lansy Enerji Yatırımları A.Ş. ile yenilenebilir güneş enerjisi için ön protokol imzalandı.
22.06.2016 Çarşamba

Büyükorhan Belediyesi TKDK kapsamında %100 hibe ile yenilenebilir enerji yatırımları konusunda Güneş Enerji Santrali kurulumu için ön protokolü Lansy Enerji Yatırımları A.Ş. ile imzaladı.

DEVAMINI OKU
İznik Belediye Başkanlığı ve Lansy Enerji Yatırımları A.Ş. ile Yenilenebilir Güneş Enerjisi için IPARD 2 projesi hazırlığı için karşılıklı imzalar atıldı.
03.06.2016 Cuma

Proje hayata geçtiğinde İznik Belediyesi kendi elektriğini kendisi üretebilecek. Lansy Enerji Yatırımları A.Ş GES proje yöneticisi Ali Selman Ak, İznik Belediye Baş

DEVAMINI OKU
LİSANSSIZ ELEKTRİK ÜRETİMİNE İLİŞKİN YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK
25.03.2016 Cuma

2/10/2013 tarihli ve 28783 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Elektrik Piyasasında Lisanssız Elektrik Üretimine İlişkin Yönetmeliğin 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (c) bendi yürürlükten kaldırılmıştır.

DEVAMINI OKU
Fransa'da 'güneş enerjili' yollar yapılıyor
17.02.2016 Çarşamba

Fransa’da bin kilometrelik solar karayolu yapılacağı açıklandı. Güneş panelleri neden yollara döşenecek? Nasıl çalışacak ve masrafını göze almaya değecek mi? İşte projenin olumlu ve olumsuz yanları

DEVAMINI OKU